Postavy

Jonáš:

Jmenuji se Trevor a jsem skřítek. Jsem věřící a chtěl bych se stát jáhnem. Nemám zrovna rád boj, ale když není zbytí, umím se slušně ohánět kouzly. Nejraději nosím černou košili a modré kalhoty.

Tomáš:

Jmenuji se Larko. Jsem vysoké postavy, protože jsem obr. Jsem velmi zdatný ve fyzickém boji. Mám normální oblečení a mám jednoho zvířecího kamaráda. Je to drak. Jsem věřící a zastávám se slabších.

Šimon:

Jmenuji se 007 a jsem satyr. Nosím koženou pokovanou zbroj, která vypadá jako zbroj římanů. Zbroj je zlaté barvy. Moji oblíbenou zbraní je meč, pokud potřebuji zasáhnout něco na větší vzdálenost, vždy sáhnu po kuši. Rád lovím a chci se stát židem. Toužím po tom, koupit si mezka. Zakládám si na spravedlnosti.

Mikuláš:

Jmenuji se Ucho a jsem elf. Mám modré oči, bílé dlouhé vlasy, měřím 170 centimetrů, mám hnědý kabát a nosím kuši. Věnuji se také kouzlení, výhradně bílé magii.

Josef - vypravěč:

Jmenuji se Krystyn a jsem barbar. Moji láskou je boj a vlci. Specializuji se na boj zbraněmi, ale umím i nějaká základní kouzla. Nejoblíbenější zbraní mi je magické obouruční kladivo z Garenu. Nosím plátovou zbroj z lintiru a rukama se umím ohánět jako nikdo jiný. Za zmíňku stojí, že mám mazlíčka vlka Roje, který chodí všude semnou a neuvěřitelně si rozumíme. Možná to bude tím, že trpím lykantropií. Tedy proměnou ve vlkodlaka. Toto prokletí jsem si ponechal a naučil se ho ovládat. A můj charakter? Zakládám si na smečce (rodině a přátelích), bráním slabší a ctím spravedlnost.