Pozvánka do Krakova na Světový den mládeže

22 Čer 2016
Událost: 

Úvodní informace - Světový den mládeže Krakov 2016, Polsko

U vzniku těchto setkání mladých lidí s papežem stál právě polský rodák, krakovský arcibiskup a nezapomenutelný papež Jan Pavel II. Blízkost světce Jana Pavla II. i místa konání nám nabízejí příležitost, aby se tohoto setkání zúčastnilo z naší země velké množství mladých lidí. Motto setkání: „Blahoslavení MILOSRDNÍ, neboť oni dojdou milosrdenství.“ (Mt 5,7)

Termín: Pobyt od pátku do neděle 29. - 31. 7.

Odjezd: 29.7. 2016 8:00 , Fara Pardubice, Kostelní 92, Pardubice, klimatizovaným autobusem s WC, 49 míst včetně bezpečnostních pásů

Cena : 1250 Kč (MHD, poutnický balíček, fond solidarity) + 1000 Kč autobus Pardubice – Krakov – Pardubice

Přihlášky: Farní web, nebo krakov.pceatgmail.com do 30.6.2016, platba předem do 15.7.2016

Doprovod: kpt. ThLic. Tomáš Mlýnek

Návrat: Neděle 31. 7. v noci nebo 1. 8. v ranních hodinách, nelze předem přesně určit hodinu návratu

Poutnický balíček je bez stravy a ubytování. Veškeré jídlo na celou dobu zájezdu si vezměte sebou. Zaregistrováním získáte jisté místo v sektoru a nemusíte stát dlouhé fronty na registraci. Čeští organizátoři nabízejí možnost ubytování z pátka na sobotu pod širým nebem nebo ve vlastních stanech. Z bezpečnostního hlediska nedoporučujeme brát s sebou děti mladší 10 let. Do Českého národního centra je nutné přijet v pátek!!! V sobotu zde již nebude fungovat česká recepce předávající poutnické balíčky!!! V sobotu po ranní mši se vydáme na Campus Misericordiae - místo setkání s papežem, které je od Českého národního centra vzdálené cca 6 km. Ze soboty na neděli se spí pod širým nebem na Campus Misericordiae.

Pořadatel akce: Pardubice, Manželská setkání Pardubice, Zdeněk Lukavský krakov.pceatgmail.com, 606 202 265

Příloha: