Rychlý přehled kroužků

stolní tenis
deskové hry a kulečník
náboženství
ministranti
tancování
florbal
sobotní výlety
víkendy 11+
tvoření s přespáním
scholička
salíček
spolča
barmani
chlapi

Kalendář akcí

Aktuality

Před táborová setkání jsou tady ! ! !

Po roce nám na dveře střediska opět klepou naše tradiční Před táborová setkání. A moc se na Vás všechny těší! Vždy chodili ve třech jako tři králové, ale letos přišli ve čtyřech. A dobře vědí na co se těšit. První před táborové setkání, které se o prázdninách snad podívá do vesmíru, patří Mladším klukům. Již … (číst více)

11. 6. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 2 minuty

Vikariátko – výlet do Toulovcových Maštalí

Ahoj!Přijď na vikariátko 19. 6. 2021 v 15 hodin k Salesiánům v Pardubicích. Můžeš se těšit na výlet do Toulovcových Maštalí s přáteli a s Bohem. Plánovaný návrat je kolem 20 hodiny zpátky do Pardubic. S sebou si nezapomeň pití, vhodnou obuv a oblečení do terénu a 20 korun. Akce určená pro mládež od 13 … (číst více)

9. 6. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Jak se nám povedl Den rodin a dětí 2021?

Atmosféra na Den rodin a dětí započala již od pátečního rána, kdy se spustily přípravy areálu. Začátek naší akce v rodinném duchu jsme začali mší svatou v kostele sv. Václava a hned po mši se vydali na rodinný program. V druhé půli odpoledne až do večera jsme byli svědky skvělých a úžasných skupin z našich … (číst více)

9. 6. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 4 minuty

Středisko se vrací k životu

Máme pro Vás více než dobrou zprávu! Naše středisko přežilo covidové období a se širokou náručí se opět vrací ke svému životu. Na konci školního roku, v červnu, nás čeká několik aktivit, včetně i kroužků. Rozhodně se máte na co těšit! Všechny jednotlivé události najdete i v našem střediskovém kalendáři na hlavní stránce Středisko mládeže.

26. 5. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Den rodin a dětí 2021

Zveme rodiny a všechny mladé na Den rodin a dětí 2021 v prostorách našeho střediska SKM Pardubice. Ve spolupráci s římskokatolickou farností v Pardubicích jsme pro Vás zajistili občerstvení, skákací hrad pro nejmenší i bohatý program pro rodiče a děti. Součástí našeho programu bude i vystoupení několika kapel. Těšit se můžete i na našeho hosta … (číst více)

25. 5. 2021 Život kostela Doba čtení: 2 minuty