Rychlý přehled kroužků

stolní tenis
deskové hry a kulečník
náboženství
ministranti
tancování
florbal
sobotní výlety
víkendy 11+
tvoření s přespáním
scholička
salíček
spolča
barmani
chlapi

Kalendář akcí

Aktuality

Velikonoce 2021 – Jak se povedly?

Letošní Velikonoce byly již druhým rokem v online formě, ale ani to nás nezastavilo je plně prožít. Naše schola podala skvělý výkon při doprovodu našich velikonočních obřadů v kostele sv. Václava. Naše pardubická mládež nás každý večer po obřadu doprovázela svými modlitbami a zpěvem. Výjimku večerní modlitby tvořil Velký pátek, kdy jsme připravili s mládeží … (číst více)

14. 4. 2021 Život kostela Doba čtení: 2 minuty

Velikonoce 2021

Vážení a milí! Přátelé a kamarádi! Naši bratři a sestry! Naši sousedé! Blíží se k nám doba velikonoční a s ní i největší svátky naší víry! Dnešní doba nám bohužel nedovoluje společně a hromadně slavit. Nevadí! Náš velikonoční tým pro Vás připravil bohatý program, jak můžeme slavit letošní Velikonoce 2021. Základní informace najdete na plakátku … (číst více)

29. 3. 2021 Život kostela Doba čtení: 5 minut

Přenosy obřadů Svatého týdne + možnosti aktivního zapojení

Milí přátelé, připravili jsme pro vás velikonoční obřady tak, abyste je mohli nejen sledovat, ale také se u vás doma zapojit – hlouběji je prožít. Přenosy na jednotlivé mše svaté a bohoslužbu najdete pod příslušným dnem. Pro koho: především pro rodiny s dětmi – jistě navržené aktivity vhodně dle věku přizpůsobíte také pro všechny ostatní, pokud … (číst více)

26. 3. 2021 Život kostela Doba čtení: 3 minuty

Práce na Míčově (04) pokračují!

Ano, i dnes jsme se potkali a za časného rána vyrazili na Míčov. Nejen se pokochat zimní krásou na zahradě, ale udělat společně pořádný kus práce. Dnes jsme kopali otvor v dílně pro přívod elektřiny. Dokončovali oklepávání vnitřních omítek. Zkontrolovali stav oken a připravili je na opravu. Hráli si se sítem na rozdělení suti od … (číst více)

23. 3. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 2 minuty

Vendryně 2021 se k nám už blíží!

Léto 2021 se blíží a s ním i naše každoroční nabídka Vendryně. Někteří by jej nazvali jako “Pracovní tábor pro mládež”. Pravda, práce si Vás tam najde! Ale taky pocit druhé rodiny, zábavy a boží přítomnosti. Naše pardubická mládež se vždy aktivně účastní této aktivity na závěr léta plného chaloupek, přepadů, výletů a jiných společných … (číst více)

17. 3. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta