Rychlý přehled kroužků

pánská skupinka 11+
náboženství
ministranti
tancování
florbal
sobotní výlety
víkendy 11+
tvoření s přespáním
scholička
salíček
spolča
barmani
chlapi

Kalendář akcí

Aktuality

Hradubické derby 2021

Zveme mládež od 13 let na Hradubické derby 2021! Jedná se u každoroční událost, kde v jednotlivých aktivitách nebo veliké bitvě srovnají síly mládeže Vikariátu Pardubice s Vikariátem Hradec Králové. Krom nabité a akční atmosféry se můžete těšit i na duchovní program a dobrou kuchyni. Těšíme se na Vás. 😉

25. 9. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Slavnost sv. Václava

Zveme rodiny s dětmi v úterý 28/09/2021 do SKM Pardubice a našeho kostela sv. Václava. Po mši svaté je připravený zábavný program pro děti a mládež. Rodiče a dospělí jsou zváni na posezení v našem středisku u baru. Těšíme se na Vás. Více informací u otce Vojtěcha Glogara (telefon: 736 522 833). Těšíme se na … (číst více)

25. 9. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Víkend pro malé zpěváčky

Zveme děti od 7 do 11 let na Víkend pro malé zpěváčky již první víkend v říjnu. Nebojte se přijít a probudit v sobě svůj vnitřní hlas a zpěv. Více informací na plakátku. Těšíme se na Vás 😉

25. 9. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo?

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo? Na odkaze http://bit.ly/30Kc-pro-Salesiansky-Klub-mladeze-Pardubice si přidejte Pomocníka a my za to dostaneme bonus 30 Kč. S givtím Pomocníkem pak můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité … (číst více)

13. 9. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Král Karel vás potřebuje! aneb “Víkendovky 11+ jsou tady!”

“Král Karel je v silném nebezpečí! Potřebuje Vaši pomoc! Pouze Vy mu můžete pomoci získat hlasy všech kurfiřtů. Jen díky tomu se bude moci stát císařem. Politika Svaté říše římské je ale nekompromisní a proti Vám už zbrojí její uchvatitel. Připravte se na nelítostné intriky, podplácení a vyhrožování. Válka je na spadnutí . . .”

13. 9. 2021 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta