Podpořte nás

Naše komunita se neskládá pouze z našich zaměstnanců, dobrovolníků či samotných účastníků. Zapojit se můžete také jako dárci, kteří podpoří naše středisko ať už finančně nebo materiálně. Dary vnímáme jako náš závazek vůči Vám, abychom pokračovali v naší myšlence rozvíjet děti a rodiny. Pomozte nám vytvořit stabilní zázemí pro veškeré účastníky našich akcí.

Jak jsou dary využity?

Využití darů má hned několik podob. S veškerými dary se snažíme zacházet plně podle Vašeho přání. Díky získávání finančních prostředků touto cestou můžeme nakoupit nové technické věci pro naše každodenní aktivity v rámci kroužků, co nabízíme. Zároveň můžeme rekonstruovat prostory a vytvářet tak příjemné prostředí pro návštěvníky střediska.

Materiální dary opět využíváme převážně při akcích jako jsou například různé tábory či společenství, díky čemuž si naši účastníci odváží ty nelepší zážitky. Pokud nás chcete podpořit touto formou, určitě nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se s vámi dohodnout tak, aby Vám předání daru maximálně vyhovovalo.

Jak darovat?

Na darování není nic složitého. Nejsou potřeba žádné komplikovanější smlouvy ani náročná jednání.

Jediné, co stačí, je vybrat částku ve Vašem internetovém bankovnictví, kterou nás chcete podpořit a poslat na náš účet. Takto darovat můžete buď formou jednorázového nebo trvalého příkazu.

Číslo účtu: 120 038 7339/0800

Pro firmy

Jste jako firma otevření takové formě pomoci? Dává Vám naše práce smysl a chtěli byste nás v ní podpořit? Pak nás neváhejte kontaktovat. Budeme rádi za jakoukoli nabídku a věříme, že společně najdeme možnost výhodné spolupráce pro obě strany.

Kontakt

Jan Malíř

Email: malir@pce.sdb.cz

Tel.: +420 604 118 043